Sportovní kurz Polnička – info k odjezdu

Autor: Mgr. Monika Sedláčková <sedlackova(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 27. 08. 2019

Sraz dne 2. 9. 2019 v 8:30 hodin na školním hřišti, kde proběhne naložení batohů a dalších zavazadel. Pro dojíždějící je v neděli 1. 9. 2019 možnost uložení kol či zavazadel ve škole (velká tělocvična), a to mezi 13:00 - 14:00 hodinou.

Ubytování je zajištěno v turistické ubytovně. Vzhledem předpovědi počasí, která zatím není zcela letní, si můžete přibalit i vlastní spacák či deku. Tamější přikrývky nejsou příliš hřejivé. Strava v podobě plné penze je zajištěna v místní školní jídelně.Sraz dne 2. 9. 2019 v 8:30 hodin na školním hřišti, kde proběhne naložení batohů a dalších zavazadel. Pro dojíždějící je v neděli 1. 9. 2019 možnost uložení kol či zavazadel ve škole (velká tělocvična), a to mezi 13:00 - 14:00 hodinou.

Ubytování je zajištěno v turistické ubytovně. Vzhledem předpovědi počasí, která zatím není zcela letní, si můžete přibalit i vlastní spacák či deku. Tamější přikrývky nejsou příliš hřejivé. Strava v podobě plné penze je zajištěna v místní školní jídelně.

Doklady, které musíte mít s sebou jsou: občanský průkaz, kartička pojištěnce, očkovací průkaz, potvrzení o bezinfekčnosti a potvrzení o plaveckých dovednostech (ten, kdo neodevzdal). Dále nezapomeňte na 500,- Kč (platby za sportoviště, doprava zavazadel,…).

Jízdní kolo bude v řádném technickém stavu, povinně cyklistickou helmu, vybavení náležící ke kolu (náhradní duše určitě, lepení, pumpička, nářadí, světla, reflexní pásky, lahev na kolo, případně cyklobatoh, cyklooblečení), sportovní oblečení (dle aktuální předpovědi počasí), obuv, pantofle na ubytovnu, plavky, sluneční brýle, věci osobní hygieny, popřípadě kšiltovku.

Pokud někdo užívá trvale léky, bude o tom informovat zdravotníka kurzu.

Odjezd je plánovaný na 9:00 hodin. Přijďte prosím v cyklistickém, pojedeme všichni na koleJJJ. Pouze pár vyvolených pojede jinakJ. Po příjezdu do Polničky bude ihned oběd.

Ti z vás, kteří bydlí v Přibyslavi či v okolí, se mohou připojit cestou. O tom mě prosím informujte na email sedlackova@ghb.cz nebo tel.č.: 774938853.

Mějte krásný zbytek prázdnin a v pondělí na viděnou.

Monika Sedláčková