Majáles 2019

Autor: Předseda Studentského parlamentu <mysaktuma(at)seznam.cz>, Téma: Studentský parlament, Vydáno dne: 15. 05. 2019

Je již tradicí, že se pod záštitou Gymnázia Havlíčkův Brod koná studentská slavnost Majáles. Organizace se jako každý rok ujali studenti sexty, 2.C a 2.D, kteří pro nás chystají jednu z nejpopulárnějších akcí nejen pro studenty, ale i rodiny s dětmi.

Něco víc než Majáles

Studenti Gymnázia Havlíčkův Brod opět po roce chystají tradiční studentské slavnosti, které proběhnou v pátek 17. 5. 2019 a sobotu 18. 5. 2019 a které tentokrát nabídnou besedu s populárním influencerem Kovym, charitativní Color Run, speciální program pro menší děti a hlavní program s kapelami a soutěží o krále a královnu majálesu.

Odpolední program pro děti

Páteční odpoledne bude tradičně věnováno dětem. Na náměstí mezi 14.00 -15.15 vystoupí místní taneční kluby a v parku proběhnou soutěže pro děti.

Beseda s Kovym

V pátek v 15.00 v klubu Oko odstartuje beseda s populárním influencerem a youtuberem Karlem Kovářem, známým pod přezdívkou Kovy. Hvězda českého internetu zde bude přednášet na téma "Strach, smysl a motivace".

Běh pro Viktorku

Sobotní nabitý program zahájí na Havlíčkově náměstí v 9.30 Color Run pro Viktorku, jehož cílem je získání finančních prostředků pro nemocnou dívku. Program běhu zahrnuje dražbu podepsaných knih horolezce Radka Jaroše, rozcvičku s hokejisty BK Havlíčkův Brod i samotný pětikilometrový „barevný“ běh.

Hlavní program

Hlavní sobotní program začíná na Havlíčkově náměstí ve 14.00 a bude probíhat již klasicky - například koncerty sdružení havlíčkobrodských akordeonistů Pohoda nebo známého písničkáře Voxela.

Havlíčkobrodský majáles by se nemohl uskutečnit bez laskavé pomoci Kraje Vysočina, města Havlíčkův Brod a řady dalších soukromých sponzorů, kterým patří upřímný dík.

Majáles 2019 - plakáty

Majáles 2019 - plakáty