Tradiční Majáles se po roce opět vrací!

Autor: Předseda Studentského parlamentu <mysaktuma(at)seznam.cz>, Téma: Kultura, Vydáno dne: 01. 05. 2018

Příroda nám dává v posledních dnech jasně najevo, že jaro je již v plném proudu, a k tomu kromě jiného neodmyslitelně patří i blížící se havlíčkobrodský Majáles – letos ve znamení umění všeho druhu!Poznamenejte si v kalendáři pátek 18. 5. a sobotu 19. 5., náměstí spolu s dalšími místy v Havlíčkově Brodě totiž ožije díky hudbě, tanci a umění.

V pátek se můžete těšit na obří akční malbu, facepainting, ukázku landartu, divadelní představení Divadýlka Mrak nebo třeba velký ohňostroj!

Sobotní odpoledne se pak ponese ve znamení hudby, na jevišti se objeví kapely Za Notou, Deterze, Like-It, Trocha Klidu a Vosa Rock. K vidění bude mimo jiné také prvotřídní divadelní počin Nahatý Shakespeare v podání divadla Tramtárie a proběhne i tradiční soutěž o krále a královnu Majálesu. Nebude samozřejmě chybět možnost občerstvení pro dospělé i děti.

V sobotu ve 22:00 pak odstartuje afterparty v Klubu OKO, kde si hlavní slovo na stagi postupně předají DJ Zahy, JustKoubis, DJ Fíďa a DROPERZ.

Určitě neváhejte a dorazte, nudit se rozhodně nebudete!


 Akci podpořili:

Technocon, Engeser, Amikon.cz, VKS Pohledští Dvořáci, Fabrika, Bohemia poisson, Ing. Josef Křenek, Hotel Slunce, ITVOZ - Jiří Choutka, Amylon, AZ servis HB, B-TECH, Křehlík Petr, Tomáš Zmek, Studijní centrum BASIC, Pension STARR, Ekma HB, Jihlavský radniční právovárečský pivovar a. s., Pivovar Kozlíček, Minipivovar Pacov, Pivovar Trilobit a v neposlední řadě město Havlíčkův Brod.

Všem sponzorům děkujeme!

Program