Příznivé výsledky fotosoutěže po letošním prvním kole

Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková <simunkova(at)ghb.cz>, Téma: Olympiády a soutěže, Vydáno dne: 17. 04. 2018

Celoroční fotosoutěž Příroda objektivem přinesla s novými tématy zajímavé snímky z celé republiky. Ani naši studenti neváhali a vyrazili za zajímavými snímky, z nichž jeden byl i vítězný.

HněvCeloroční fotosoutěž Příroda objektivem přinesla s novými tématy zajímavé snímky z celé republiky. Ani naši studenti neváhali a vyrazili za zajímavými snímky, z nichž jeden byl i vítězný.

Hněv

Fotografie Jana Šimůnka ze septimy vznikla při návštěvě stanice ochrany fauny v Pavlově a ve věkové kategorii B zaujala porotu nejvíce. I v pořadí všech soutěžních fotografií uspěla - předčily ji pouze dva "dospělácké" snímky.

Pokrok nezastavíš

Do celoročního pořadí se ale sčítají hodnocení všech zaslaných fotek. Z tohoto hlediska je velmi úspěšný Adam Pipek z 2. D, jenž po součtu bodů figuruje na 2. místě kategorie B.

Rosa Coeli

Ivana Horáčková ze septimy - naše dlouhodobě nejúspěšnější fotografka přírody - již věkově patří do kategorie C, kde se zatím rozkoukává z 10. místa, i tak ale předčí 14. místo naší jediné zástupkyně pedagogů.

Letní sklizeň

Do soutěže se letos zapojilo opět víc studentů, přejeme jim výdrž a pěkné záběry. Účastníky soutěže prosíme o zaslání emailového kontaktu na adresu autorky článku.

Ježkovy voči