Výzva absolventům!

Autor: PhDr. Hynek Bouchal, Ph.D. <bouchal(at)ghb.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 28. 11. 2017

Navazujíce na předchozí dvě setkání bývalých a současných studentů gymnázia zdvořile vyzýváme všechny naše absolventy, kteří mají chuť se podělit o svou studijní či pracovní zkušenost, aby se zúčastnili třetího ročníku akce, která se tentokrát uskuteční ve čtvrtek 21. prosince 2017.Navazujíce na předchozí dvě setkání bývalých a současných studentů gymnázia zdvořile vyzýváme všechny naše absolventy, kteří mají chuť se podělit o svou studijní či pracovní zkušenost, aby se zúčastnili třetího ročníku akce, která se tentokrát uskuteční ve čtvrtek 21. prosince 2017.

Setkání bude probíhat od 10:10 po celý den a ze strany studentů se ho zúčastní všichni z vyššího gymnázia (první - čtvrtá, kvinta - oktáva). Informace o vysokoškolském studiu a následném pracovním uplatnění za strany absolventů jsou pro současné frekventanty školy velmi užitečné při rozhodování o budoucím profesním směřování.

Koordinátorem akce je Mgr. Ondřej Láska, zájemci z řad absolventů nechť se mu co nejdříve ozvou na mail ghb.setkaniabsolventu@gmail.com, či na jeho facebookový profil do zpráv.