Středoškolský atletický pohár

Autor: Mgr. Gabriela Kučírková <kucirkova(at)seznam.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 27. 09. 2017

Atletika na naší škole opět ožívá. Tým dívek obsadil na středoškolském atletickém poháru ve Světlé nad Sázavou druhé místo a tým chlapců skončil na medailovém třetím místě.

Dne 22. 9. 2017 odjela atletická výprava Gymnázia Havlíčkův Brod na tradiční atletický pohár středních škol Corny. Dívčí tým, který tvořily Andrea Holubová 2. D, Kristýna Slováková 2. D, Adéla Miksová 2. D, Kateřina Jindrová 6. A, Eliška Fixová 6. A, Soňa Hanzlíková 7. A, Anna Krovová 7. A, Karolína Juřicová 7. A, Kateřina Chalupová 3.C, Urangoo Darkhanbaatar 3. D a Nela Bártová 1. D, podal velmi dobrý výkon, kdy se naše studentky v některých disciplínách probojovaly na stupně vítězů a v konečném pořadí obsadily druhé místo.

V mužské kategorii byla konkurence ještě vyrovnanější než u dívek. Naše družstvo, které bylo složeno z Michala Šulce 8. A, Vojtěcha Balliše 8. A, Martina Mühlfaita 8. A, Davida Líšky 3. D, Jana Novotného 7. A, Marka Nováka 7. A, Adama Zelenky 7. A, Jiřího Pabouska 7. A, Jana Šidláka 6. A, Filipa Jiráka 7.  A a Vladimíra Kučírka 7. A, také bojovalo velmi dobře a i oni některé své disciplíny vyhráli. Nicméně v nabité konkurenci, kde rozhodovaly opravdu jednotlivé body, jejich výkon stačil až na konečné třetí místo.

Všem studentům, kteří reprezentovali naši školu, děkujeme za skvělé výkony a příkladnou bojovnost.