Ohlédnutí za jubilejním Majálesem

Autor: Mgr. Ondřej Láska <laska(at)ghb.cz>, Téma: Kultura, Vydáno dne: 30. 05. 2017

Po dlouhých měsících přípravy a následné realizace je Majáles konečně za námi. Co všechno se ale stalo?

Po dlouhých měsících přípravy a následné realizace je Majáles konečně za námi. Co všechno se ale stalo? Pojďme si RUST to všechno shrnout!

Letošní jubilejní 10. ročník havlíčkobrodského Majálesu byl uspořádán studenty Sexty, 2. C a 2. D. Ti se nebojácně chopili organizace celé akce a s nasazením a precizností dovedli celou akci ke zdárnému konci.

Na páteční večer 19.5.2017 si připravili lampionový průvod v parku Budoucnost s bohatým doprovodným programem. Studenti si připravili soutěže a hudební vystoupení pro všechny návštěvníky, kterých přišlo kolem 300, a celý program zakončila ohnivá show.

Akce pokračovala druhý den na Havlíčkově náměstí za doprovodu kapel Za notou, Koczkopes, Revock, Kolchoz, VOSA Rock a LIKE IT. Zde také proběhla tradiční soutěž o titul krále a královny Majálesu. V souboji o něj se setkali zástupci ze 7 tříd. Vítězi se stali reprezentanti Septimy, Matěj Pojezdný a Veronika Břízová. K vyvrcholení celé akce došlo kolem deváté večer za doprovodu kapely LIKE IT, kterou poslouchalo zhruba 500 lidí.

Stejné množství návštěvníků se také zúčastnilo afterparty, která probíhala po ukončení hlavního programu v klubu Oko. Zde se na ně těšili DJs Zahy, Frenkk, Justkoubis, FeelFree.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se podíleli na organizaci této akce. Moderátoru Jaroslavu Pejchalovi, zvukaři Ondřeji Medovi a hlavním pořadatelům: David Pauk, Monika Průšová, Keteřina Chalupová, Cai Yang, Kateřina Bártová, Jan Šimůnek, Tereza Havelková, Aneta Pavlasová a Veronika Švecová.

Doufáme, že si všichni Majáles užili a už se těšíme na příští ročník!

 

 

Foto: Aneta Petrová, Veronika Černá, Cai Yang, Jan Šimůnek

Další foto zde: http://megabajt1808.rajce.idnes.cz/