Jubileum brodského Majálesu

Autor: Mgr. Ondřej Láska <laska(at)ghb.cz>, Téma: Kultura, Vydáno dne: 19. 05. 2017

V Havlíčkově Brodě se uskuteční 19. a 20. května desátý ročník studentské akce Majáles. O dlouhé tradici Majálesu v Havlíčkově Brodě svědčí i fakt, že tato akce letos slaví kulatiny. První Majáles se totiž konal před deseti lety, tedy v roce 2007.V Havlíčkově Brodě se uskuteční 19. a 20. května desátý ročník studentské akce Majáles. O dlouhé tradici Majálesu v Havlíčkově Brodě svědčí i fakt, že tato akce letos slaví kulatiny. První Majáles se totiž konal před deseti lety, tedy v roce 2007.

Jako vždy se akce koná pod záštitou havlíčkobrodského gymnázia a je organizována studenty druhého ročníku. I letos se návštěvníci mohou těšit na velké množství účinkujících a na bohatý program, který je nachystán.

Na pátek je naplánován lampionový průvod v parku Budoucnost, po kterém bude následovat ohňová show. Organizátoři si také připravili doprovodné aktivity, které si mohou všichni užít bez rozdílu věku. V sobotu bude akce pokračovat na náměstí, kde bude probíhat program pro nejmenší a odpoledne vystoupí množství kapel. „Mezi vystupujícími nebudou chybět Like It, návštěvníci se také mohou těšit na kapely VOSA rock, KOLCHOZ nebo Za Notou," prozradili organizátoři Majálesu. Na tento den je připravena i tradiční soutěž o krále a královnu Majálesu.

Celá akce bude zakončena afterparty v klubu OKO, ve kterém vystoupí JustKoubis, Zahy, Frenkk a FeelFree.

Majáles 2017Majáles 2017 - sobotní programMajáles 2017 - program průvodu