Krajské kolo poháru Josefa Masopusta

Autor: Mgr. Monika Sedláčková <sedlackova(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 05. 05. 2017

Dne 4 . 5. 2017 se konalo krajské kolo poháru Josefa Masopusta ve fotbalu chlapců. Hrálo se na fotbalovém hřišti na Stoupách v Jihlavě. Turnaje se po odstoupení Pelhřimova zúčastnilo 5 týmů.

Dne 4 . 5. 2017 se konalo krajské kolo poháru Josefa Masopusta ve fotbalu chlapců. Hrálo se na fotbalovém hřišti na Stoupách v Jihlavě. Turnaje se po odstoupení Pelhřimova, zúčastnilo 5 týmů.
Naše družstvo, které hrálo ve složení Jiří Pabousek 6.A, Jan Novotný 6.A, Adam Zelenka 6.A, Marek Novák 6.A, Filip Kandr 1.D, Václav Morkus 1.D, Martin Maleček 1.D, Ladislav Staněk 3.C, Jan Špilka 3.D, Daniel Bárta 3.D, Kufr Adam 3.D, Tomáš Novák 3.D, Vojtěch Sedlák 2.D, David Líška 2.D, Dominik Arbelovský 2.C a Tomáš Kohout 2.C, podalo bojovný výkon, který mu vynesl až boj o bronzové medaile. V zápase o třetí místo jsme bohužel nestačili na jihlavský tým B z OZS K. Světlé, a tak jsme nakonec obsadili 4. místo. Nicméně, přes velkou neúčast aktivních hráčů fotbalu, je to slušný výsledek. Hráčům děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy a navrácení všech nalezených i ztracených věcí.

Celkové výsledky:

1.   SPŠ Třebíč

2.   Trivis jihlava

3.   OZS K. Světlé Jihlava

4.   Gymnázium Havlíčkův Brod

5.   Gymnázium Bystřice nad Perštejnem