Okresní kolo v házené dívek

Autor: Mgr. Monika Sedláčková <sedlackova(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 02. 12. 2016

Dne 29.11.2016 se v hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod konalo okresní kolo v házené dívek. Turnaje se zúčastnila tři družstva, a tak se hrálo systémem každý s každým.

Prvním soupeřem našeho týmu, který hrál ve složení Natálie Šulcová 2.C, Eliška Novotná 2.C, Aneta Pavlasová 6.A, Veronika Henková 5.A, Kateřina Jindrová 5.A, Monika Doležalová 1.D, Adéla Miksová 1.D a Barbora Fučíková 4.A, bylo Gymnázium Ledeč nad Sázavou. Tento zápas naše studentky jasně ovládly a vyhrály 24 : 14.

Druhý zápas s OA a HŠ Havlíčkův Brod už byl vyrovnaný. Vstup do utkání se našim hráčkám příliš nevydařil, ale do konce prvního poločasu se jim přeci jen podařilo skóre vyrovnat. Ve druhém poločase  dívky zlepšily svůj výkon o zápas nakonec vyhrály 20 : 17. Tím postoupily do krajského kola, které se uskuteční 7.12. v Dolní Cerekvi.

K vítězství našim studentkám gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském kole.