Prima PRIMA VEČER s PRIMOU

Autor: Mgr. Marie Cinková Novotná <cinkova(at)ghb.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 14. 09. 2016

V prvních dvou dnech školního roku jsme absolvovali s novými primány „PRIMA TÝDEN“. A troufám si tvrdit, že úspěšně.

V prvních dvou dnech školního roku jsme absolvovali s novými primány „PRIMA TÝDEN“. A troufám si tvrdit, že úspěšně. Sice nás čekala hromada povinností, které souvisí s faktem, že jsou nováčky na naší škole, ale myslím, že závěr stál za to. Hned zkraje našeho soužití jsme se mohli poznat tak trochu nestandardně a myslím, že jsme si to užili. Přečtěte si o jejich dojmech a podívejte se na fotky z pasování a následného programu.

Děkuji za pomoc při přípravě i organizaci současným i bývalým studentům našeho gymnázia, stejně tak i kolegům J. Trnkové, J. Seckému a A. Konrádové.

Marie Cinková Novotná

 

Moc se mi to líbilo. Pasování bylo dobře provedené. Na rautu jsem si moc pochutnal. Film byl dobrý. Hodně se mi to hodilo, protože jsem Harryho Pottera 3 ještě neviděl. Noční hra se oktavánům povedla. Někdy jsem se opravdu bál. Nejlepší scéna byla Joker s jeptiškou. Byl tam balonek oblečený do bundy a kalhot. Vedle toho plakala jeptiška. Joker vzal veliké kladivo a práskl do balonku. Hodně jsem se lekl. Potom jsme sice měli být v klidu, ale odehrála se neplánovaná polštářová bitva. Když přišel učitel tak to skončilo. Šel jsem spát v jednu hodinu. Ráno už byla sice jenom snídaně, ale buchty umí péct paní učitelka dobré. Po snídani už pomalu všichni odjížděli domů.

Lukáš Augustin, Prima

 

Slavnostní raut byl super, bylo tam dost sladkého, ale i slaného jídla. Potom následoval film Harry Potter a vězeň z Azkabanu v ateliéru VV. Všem se film moc líbil. Pak byla noční hra, kde byl i slavný Joker, který nás chtěl zabít. Noční hra byla strašidelná, ale všichni byli nadšeni. Děkujeme oktávě i ostatním studentům, že pro nás vše tak hezky připravili. Konec hry byl v tělocvičně, kde jsme měli spát. Uspořádali jsme polštářovou bitvu, a když skončila, šli jsme spát. Ráno jsme se probudili a vydali jsme se na snídani, kde byly buchty a čaj. Pak se všichni rozjeli do svých domovů. Jednoduše to bylo PRIMA!

Jolana Prášková a Viktorie Bouchalová, Prima


Prima týden 2016
Prima týden 2016
Prima týden 2016
Prima týden 2016

Prima týden 2016
Prima týden 2016
Prima týden 2016
Prima týden 2016

Prima týden 2016
Prima týden 2016
Prima týden 2016
Prima týden 2016

Prima týden 2016