Nový web plný studentských prací připomíná 280. výročí založení naší školy

Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková <simunkova(at)ghb.cz>, Téma: Informatika (ICT), Vydáno dne: 17. 11. 2015

Trochu netradičně připomínáme naše výročí - zveme k poslechu zajímavých rozhovorů s absolventy školy, nabízíme pohled do historie a mapujeme podobná výročí zajímavých lidí či firem, ale také přejeme naší škole vše nejlepší pohledy či animacemi!
web


Trochu netradičně připomínáme naše výročí - zveme k poslechu zajímavých rozhovorů s absolventy školy, nabízíme pohled do historie a mapujeme podobná výročí zajímavých lidí či firem, ale také pohledy či animacemi přejeme naší škole vše nejlepší!

Navštivte web projektu Výročí, který prezentuje studentské práce vytvořené v rámci výuky ICT pod vedením Z. Šimůnkové. 

V červnu 2015 finišovali se svými dokumenty o dalších zajímavých výročích v tercii současní studenti kvarty, pohledy ze školy připravili tehdejší primáni pomocí svých fotografií z mobilního telefonu a online grafických editorů.

V listopadu 2015 studenti sexty při nahrávání rozhovorů také využili své mobily, zvukové soubory nastříhali v software Audacity. Letošní terciáni využili k tvorbě animovaného přání k výročí fotografie, které vznikly také skupinovou prací, animace zpracovali v programu Zoner Gif Animator.

Výroční ukázku 3D tisku a design celého webu připravil student kvinty Jan Šimůnek. I nováčci ve výuce programování chtěli přispět svou troškou - přinášíme animaci k historii školy, kterou vytvořil v prostředí Scratch tercián Karel Čeleda.

historie