Fotky přírody uspěly, můžete se také přidat

Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková <simunkova(at)ghb.cz>, Téma: Informatika (ICT), Vydáno dne: 09. 09. 2015

 I v druhém kole celoroční soutěže Příroda objektivem uspěl Václav Sedláček ze sekundy, když jeho fotografie v kategorii nejmladších autorů byla hodnocena jako šestá nejlepší. Také další jeho fotografie se porotcům líbily, jsou na 7. a 13. místě. Mezi soutěžícími jsou i další naši studenti. Všechny výsledky a soutěžní práce si můžete prohlédnout na webu soutěže.

Fotit přírodu můžete i nadále, fotky na téma Strom, místo pro život nebo Noční příroda do třetího kola zasílejte do 15. září.



V prvním kole celoroční soutěže Příroda objektivem uspěl v kategorii A Václav Sedláček z primy a Ivana Horáčková z kvarty prorazila v kategorii B. Oba ve své kategorii obsadili 4. místo.

I v druhém kole Václav Sedláček uspěl, když jeho fotografie v kategorii nejmladších autorů byla hodnocena jako šestá nejlepší. Také další jeho fotografie se porotcům líbily, jsou na 7. a 13. místě. Mezi soutěžícími jsou i další naši studenti. Všechny výsledky a soutěžní práce si můžete prohlédnout na webu soutěže.

Fotit přírodu můžete i nadále, fotky na téma Strom, místo pro život nebo Noční příroda do třetího kola zasílejte do 15. září. Více o soutěži jste se mohli dočíst v našem v informačním článku.