Historický úspěch stolních tenistů našeho gymnázia

Autor: Mgr. Martin Richter <richter(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 20. 11. 2014

Družstvo stolních tenistů Gymnázia Havlíčkův Brod se probojovalo na mistrovství republiky. Turnaj se konal v Holicích 18. a 19. listopadu. Postup do této soutěže si naši hráči zajistili vítězstvím v okresním a krajském kole, kde jsme nenašli přemožitele (neprohráli jsme jediný zápas)...

Do celostátního kola se letos probojovalo 16 družstev, která byla rozdělena do čtyř skupin. V těchto skupinách se hrálo systémem každý s každým. Naší skupinu jsme vyhráli a postoupili jsme do semifinále, kde jsme nedokázali porazit silný tým z Prahy (vítěze celého turnaje). V boji o třetí místo jsme ve vyrovnaném zápase porazili družstvo Zlína a získali jsme bronzové medaile.

Všem hráčům blahopřejeme k získání třetího místa v republikovém finále stolního tenisu a děkujeme za úspěšnou reprezentaci Gymnázia Havlíčkův Brod.