Brodský půlmaraton a Běžecký klub GHB

Autor: PhDr. Hynek Bouchal, Ph.D. <bouchal(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 10. 09. 2014

V sobotu 20. září se uskuteční první ročník havlíčkobrodského půlmaratonu a prvně se na něm také představí Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod.

V sobotu 20. září se uskuteční první ročník havlíčkobrodského půlmaratonu a prvně se na něm také představí Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod.

Podrobnou informaci o „B:group Havlíčkobrodském půlmaratonu“, jak zní oficiální název podniku, najdete na jeho oficiálních stránkách, případně na facebookovém profilu.  Pokud máte jakýkoliv (vždy však pozitivní, pochopitelně…) vztah k naší škole a hodláte se této bohulibé aktivity kultivující lidské tělo a tím i ducha, zúčastnit, můžete se na běh zaregistrovat pod hlavičkou nově vznikajícího běžeckého klubu.

Smyslem existence Běžeckého klubu Gymnázia Havlíčkův Brod je soustředit milovníky běhu, kteří se čas od času zúčastní soutěže podobné chystané brodské akci, budou vystupovat na těchto závodech pod hlavičkou gymnázia a šířit tak dobré jméno školy. Ti, kteří budou vystupovat na běžeckých akcích jménem našeho klubu častěji, obdrží mj. závodní trikot s logem školy. Hodláme též pravidelně komunikovat a soutěžit se spřáteleným klubem Prvního obnoveného reálného gymnázia z pražské Libně RUN PORG (http://runporg.blogspot.cz/ ) a případně dalšími podobnými seskupeními z celé ČR. Účast v klubu je zcela dobrovolná, není vázána žádnými stanovami ani dalšími zbytečnými pravidly, stačí se prostě při závodě registrovat jménem klubu…