Nabídka nových volnočasových aktivit pro studenty – zápis zahájen

Autor: Mgr. Pavla Kotnová <kotnova(at)ghb.cz>, Téma: Projekty a exkurze, Vydáno dne: 07. 09. 2013

Na podzim tohoto roku začíná naše gymnázium realizaci dvouletého projektu Přírodní a technické obory – výzva pro budoucnost. V rámci tohoto projektu zahajujeme zápis studentů do volnočasových aktivit – odborných kroužků s přírodovědnou tématikou pod vedením pedagogů gymnázia.

Vybírat můžete z následujících aktivit:

 

Biologický kroužek – především pro ročníky: sekunda - sexta, 1. a 2. ročník, garant Mgr. Pavla Kotnová (kotnova@ghb.cz)

 

Chemický kroužek – především pro ročníky: tercie – septima, 1., 2. a 3. ročník, garant Mgr. Jiří Karel (karel@ghb.cz)

 

Fyzikální kroužek – především pro ročníky: sekunda – kvarta, garant Mgr. Václav Vydlák (vydlak@ghb.cz)

 

Kroužek moderní fyziky – především pro ročníky: kvinta – oktáva, 1. - 4. ročník, garant Mgr. Tereza Schwarzová (schwarzova@ghb.cz)

 

Předběžný termín pro všechny kroužky je středa od 14:30 do 16:15, frekvence 15x za školní rok, tj. přibližně 1x za 14 dní, plánovaný začátek říjen 2013.

 

Prosíme zájemce, aby kontaktovali příslušného garanta (viz výše, lze i emailem) a zapsali se u něj do středy 18. září. Počet míst je omezený, proto v případě zájmu neváhejte. Pokud vám uvedený středeční termín nevyhovuje a přesto máte o účast v kroužku zájem, pak se přijďte zapsat s uvedením termínu, který by vám vyhovoval více.

 

Projekt je financován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost z Evropského sociálního fondu. Všechny kroužky jsou pro zapsané studenty zdarma.

 

Během projektu bude pro potřeby uvedených kroužků i pro běžnou výuku biologie, fyziky a chemie zakoupeno moderní laboratorní a přístrojové vybavení v celkové hodnotě 1,5 mil. korun. Kroužky budou tedy zaměřené především prakticky, bližší informace o náplni podají jednotliví garanti.