Okresní kolo ve florbalu dívek

Autor: Mgr. Martin Richter <richter(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 21. 01. 2013

Dne 18. 1. 2013 se ve sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod konalo Okresní kolo ve florbalu, kategorie dívek SŠ. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů.

Dne 18. 1. 2013 se ve sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod konalo Okresní kolo ve florbalu, kategorie dívek SŠ. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů, a to, Gymnázium Chotěboř, Obchodní akademie Chotěboř, Akademie a gymnázium Světlá nad Sázavou, Obchodní a hotelová škola Havlíčkův Brod, Stavební a průmyslová škola Havlíčkův Brod a Gymnázium Havlíčkův Brod.
Jednotlivá družstva se rozlosovala do dvou základních skupin, kde se hrálo systémem každý s každým. Našimi soupeři tedy bylo Gymnázium Chotěboř a Stavební a průmyslová škola Havl. Brod. Bohužel se naše děvčata nepotkala se střeleckou formou, a i přesto že v obou utkáních byla aktivnější a hra se převážně odehrávala na obranné polovině soupeře, tak oba zápasy smolně v koncovce ztratila. Tyto prohry nás bohužel odsunuly do boje o 6. a 5. místo, proti brodské Obchodní a hotelové škole Havl. Brod.
I v tomto finálním zápase se naše studentky bohužel střelecky nezvedly a prohrály až na samostatné nájezdy.
Přesto našim hráčkám děkujeme za reprezentaci školy a bojovný výkon a do příštích zápasů přejeme více střeleckého štěstí.


Výsledky:
•Gymnázium  Havl. Brod – Stavební a průmyslová škola HB        1 : 2
•Gymnázium Havl. Brod – Gymnázium Chotěboř    2 : 3


•Gymnázium Havl. Brod – Obchodní a hotelová škola HB    po samostatných nájezdech 3 : 4  ( 2 : 2)

 

Vedoucí družstva: Mgr. Sedláčková Monika