Krajské kolo v házené dívek

Autor: Mgr. Martin Richter <richter(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 28. 11. 2012

Dne 28. 11. 2012 se v Dolní Cerekvi konalo Krajské kolo v házené dívek, kategorie V. Naše družstvo ve složení...


Dne 28. 11. 2012 se v Dolní Cerekvi konalo Krajské kolo v házené dívek, kategorie V. Naše družstvo ve složení Adéla Hornová 4.D, Veronika Dubnová 3.D, Dominika Milfeitová 3.D, Karolína Brožová 2.D, Lenka Netopilíková 2.D, Alexandra Satrapová 6.A a Kateřina Dolejší 6.A se postupně utkaly s týmy SZŠ Jihlava a Gymnázium Velké Meziříčí.

 

První zápas s jihlavskými hráčkami byl pro naše studentky příjemnou rozcvičkou, když hladce vyhrály 20 : 6. Všechny hráčky se také zapsaly do střelecké listiny ( Satrapová 5, Hornová 4, Brožová 4, Dolejší 3, Milfeitová 2, Dubnová 1, Netopilíková 1).

 

O vítězi krajského kola a zároveň postupujícím měl tedy rozhodnout zápas mezi naším gymnáziem a gymnáziem z Velkého Meziříčí, za který nastoupil kompletní házenkářský tým. Bohužel po vlažném začátku našich hráček, si soupeřky vytvořily čtyřgólový náskok, z kterého čerpaly až do konce zápasu. Ke konci utkání sice havlíčkobrodské hráčky zlepšily svůj výkon, ale po neuznání dvou platných gólů Karolíny Brožové a naopak uznané branky z našeho brankoviště, bylo o výsledku zápasu rozhodnuto. Nakonec naše děvčeta prohrála rozdílem tří branek, a to 14 : 17 ( Brožová 7, Satrapová 4, Dubnová 2, Milfeitová 1).
Nicméně dívkám gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy. A pevně věříme, že za rok hráčkám z Velkého Meziříčí porážku vrátí.

 

Vedoucí týmu:

Mgr. Sedláčková Monika