Krajské kolo ve stolním tenise

Autor: Mgr. Martin Richter <richter(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 11. 11. 2012

Dne 9. 11. 2012 se ve sportovní hala ZŠ Hrotovice konalo krajské kolo ve stolním tenise, kam se z okresního kola kvalifikovali naši studenti.

Dne 9. 11. 2012 se ve sportovní hala ZŠ Hrotovice konalo krajské kolo ve stolním tenise, kam se z okresního kola kvalifikovali naši studenti Doležal Jakub 2.A, Tomášek Petr 2.A a Pabousek Jiří 2.A.  Chlapci ve své kategorii III. měli celkem 4 soupeře, a to ZŠ T.G.M. Třebíč, ZŠ Pacov, ZŠ Havlíčkova Jihlava a ZŠ L. Čecha z Nového Města na Moravě.
Hned v prvním zápase jim los přisoudil nejsilnějšího soupeře, chlapce z Třebíče. Naši hráči bohužel doplatili na nerozehrání a po průměrném výkonu podlehli Třebíči hladce 1:4 na zápasy. V dalších zápasech se naši chlapci výrazně zlepšili a všechny zbývající soupeře poměrně jednoduše přehráli. Postupně porazili ZŠ Jihlavu a ZŠ Pacov shodně 4:0 na zápasy, soupeři z Nového Města na Moravě povolili uhrát pouze jeden zápas, vyhráli tedy 4:1.
Celkově naši studenti obsadili krásné druhé místo, ke kterému jim moc gratulujeme a děkujeme za velmi dobrou reprezentaci havlíčkobrodského gymnázia.V jejich osobní sportovní kariéře chlapců    přejeme hodně štěstí. Vyhráli žáci z Třebíče, třetí skončili hráči z Jihlavy.
Jedinou negativní stránkou celého turnaje byly velmi chudé ceny pro vítězná družstva.

 

Monika Sedláčková

vyučující TV, coach