Závěrečná konference projektu Nové metody interaktivní výuky ...

Autor: Mgr. Hana Kvášová <hanakv(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 10. 04. 2012

Ve středu 4. 4. 2012 se v Humpolci setkalo téměř 100 pedagogů a skoro stejný počet studentů 11 gymnázií Kraje Vysočina na Závěrečné hodnotící konferenci projektu Nové metody interaktivní výuky na gymnáziích Kraje Vysočina. 

Ve středu 4. 4. 2012 se v Humpolci setkalo téměř 100 pedagogů a skoro stejný počet studentů 11 gymnázií Kraje Vysočina na Závěrečné hodnotící konferenci projektu Nové metody interaktivní výuky na gymnáziích Kraje Vysočina. Skupinu učitelů z GHB doplnili studenti nižšího gymnázia (z primy naší školu reprezentovali Jakub Doležal a David Pauk, ze sekundy Veronika Břízová, Pavlína Jindrova, Radovan Mašek, Jan Novák, Veronika Plíhalová). 
Během dopoledního programu učitelé vyslechli několik příspěvků k interaktivní výuce a hodnocení projektu. Pro studenty byla připravena vědomostní soutěž, ve které si naši zástupci vedli skvěle a v konkurenci výrazně starších kolegů obsadili výborné 4. místo. Odpoledne byly na programu krátké studentské prezentace o školách, také toto vystoupení se našim studentům povedlo.