Autor: Mgr. Martin Richter <richter(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 14. 11. 2011

Díky našim studentům pravidelně dosahujeme pěkných výsledků ve stolním tenisu. Letošní školní rok není vyjímkou.

Okresní kolo – kat.III. (6.a 7.tř.,primy,sekundy)

místo konání : herna stol. tenisu TJ Jiskra HB

Družstvo GHB:

1.    Doležal Jakub,A1
2.    Tomášek Petr,A1
3.    Pojezdný Matěj, A2

Turnaj proběhl ve 3 skupinách po 3, do finále postoupili vítězové skupin a opět systémem každý s každým se určil vítěz, tím se stala naše škola-GHB! Odměnou byl diplom , sladkosti a hlavně postup do krajského finále v Hrotovicích dne 8.11.2011 !

Krajské finále v Hrotovicích

Počet účastníků : 6 družstev chlapců (vítězové 5 okresů kraje Vysočina + domácí družstvo ZŠ Hrotovice)

Turnaj byl vylosován do 2 skupin po 3 účastnících systém každý s každým. Naše družstvo bylo nalosováno v té silnější skupině ( Žïár n. Sáz. a Želetava ),  Skončili jsme po pěkném výkonu na 3. místě ve skupině , celkově tedy na 5.-6.místě.
Naše družstvo bylo ze všech účastníků nejmladší – 2 z primy, tedy perspektiva do příštího roku! Chlapcům patří poděkování za vzornou repretzentaci  naší školy. V krajském kole nás reprezentovalo družstvo ve stejném složení jako v okresním kole.