Část gymnázia vytopena vodou!!!

Autor: Mgr. Milan Novák <>, Téma: Informace, Vydáno dne: 08. 01. 2011

V pátek 7. ledna 2011 v podvečer došlo k vytopení části školy vodou z vodovodu. K největším škodám na majetku došlo v posluchárně fyziky, voda však stačila poškodit i několik šatních skříněk v suterénu. Provoz GHB však není nikterak narušen - v pondělí 10. ledna tak bude výuka s nepatrnými změnami v plném rozsahu zabezpečena!!! V pátek 7. ledna 2011 v podvečer došlo k vytopení části školy vodou z vodovodu. K největším škodám na majetku došlo v posluchárně fyziky, voda však stačila poškodit i několik šatních skříněk v suterénu. Provoz GHB však není nikterak narušen - v pondělí 10. ledna tak bude výuka s nepatrnými změnami v plném rozsahu zabezpečena!!!

Vzhledem ke skutečnosti, že k vytopení školy mohlo dojít i úmyslně, řeší toto podezření od pátku Policie ČR. Prosíme tímto všechny žáky školy a nájemce, kteří mezi 15.30 - 18.30 hod. zaznamenali v budově jakékoliv podezřelé skutečnosti, aby se obrátili na ředitele školy či přímo na oddělení havlíčkobrodské policie.

Tímto bych chtěl současně poděkovat panu školníkovi a dalším dobrovolníkům za nelehké odstaňování vody a též Krajskému úřadu kraje Vysočina za okamžitou spolupráci!

Milan Novák, ředitel školy - tel.: 604/692091