Volejbalový turnaj k 275. výročí založení GHB

Autor: Mgr. Gabriela Kučírková <kucirkova(at)seznam.cz>, Téma: Oslavy 275. výročí GHB, Vydáno dne: 13. 06. 2010

K významnému jubileu 275ti let založení naší školy bude uspořádán nevídaný turnaj ve volejbalu smíšených družstev pro všechny, kteří tuto hru hráli, hrají, anebo ji mají prostě jen rádi. Protože právě odbíjená má na Gymnáziu Havlíčkův Brod velkou a slavnou tradici, rozhodli se nynější tělocvikáři složit poklonu, nejen současným, ale i bývalým aktivním volejbalistům, uspořádáním školního turnaje století.Volejbal patří na naší škole mezi sporty číslo jedna. Výsledky, které už mnoho let ukazují na kvalitní družstva z Gymnázia Havlíčkův Brod, mluví za vše. Hlavně díky volejbalovému zázemí v Havlíčkově Brodě (TJ Jiskra) škola v současné době disponuje hráčkami, které se letos umístily na třetím místě v celorepublikovém finále středních škol (viz. níže přiložené foto). Pokračují tak v úspěšné tradici našich volejbalistek, které v roce 2000 vybojovaly druhé místo na republikovém finále v Příbrami (viz níže přiložené foto). Mezi nesčetné úspěchy minulých let patří i účast studentek v celostátním kole v Třeboni. 

Volejbalový turnaj pořádaný k výročí založení naší školy by tedy mohl slibovat opravdu velmi kvalitní a nevšední sportovní zážitek. Máte-li chuť dobře si zasportovat a oslavit tak s námi tyto „narozeniny“, neváhejte a přihlaste se na turnaj smíšených družstev, který se koná 25.9.2010 v prostorách, které všichni tak dobře známe (podle počtu přihlášených družstev bude upřesněno místo konání a systém soutěže). Přijïte zavzpomínat na školní léta a zároveň změřit svoje síly se současnými „mláïaty“. Celou akci bude provázet doprovodný program, který vám odhalí, zda se prostory školy, kterou jste tolik let navštěvovali změnily, a nebo vás místa nostalgicky vrátí do školních let přesně tak, jak si je pamatujete.

Kompletní informace o volejbalovém turnaji smíšených družstev najdete zde. Kontaktujte nás prosím co nejdříve, abychom mohli dle účasti začít s přípravami.

 

Těšíme se, že společně strávíme neopakovatelné chvíle při nevšedním sportovním zážitku.