Pozvánka na "Informační den"

Autor: Mgr. Milan Novák <>, Téma: Informace, Vydáno dne: 26. 01. 2011

GHB tímto srdečně zve všechny zájemce z řad žáků, jejich rodičů a současně též výchovné poradce ze ZŠ na "Informační den". Ten se uskuteční v přízemí školy ve středu 9. února 2011 od 14 do 17 hodinGHB tímto srdečně zve všechny zájemce z řad žáků, jejich rodičů a současně též výchovné poradce ze ZŠ na "Informační den". Ten se uskuteční v přízemí školy ve středu 9. února 2011 od 14 do 17 hodin

Žákům základních škol (zejména z 5. a 9. tříd, vítáni jsou samozřejmě i ti mladší) a jejich rodičům budou poskytnuty praktické informace o přijímacím řízení pro školní rok 2011/2012, prostor bude i na informace a dotazy týkající se studia na naší škole. Na základě našich zkušeností a z předloňské premiéry nového přijímacího systému chceme "Informačním dnem" stejně jako vloni poskytnout všem komplexní servis (pomoc s vyplňováním přihlášek včetně jejich administrace, informace o zápisových lístcích, průběhu přijímacího řízení, přijímacích zkouškách, dotazy ke kritériím). Kritéria pro přijímací řízení zveřejníme dne 28. ledna 2011, k dispozici budou na webu a také na vstupu do vestibulu gymnázia. 

Zájemcům bude současně umožněna prohlídka školy včetně odborných učeben, mnohým totiž nevyšla návštěva našeho "Dne otevřených dveří".

"Informačním dnem" vás osobně provedou Milan Novák (ředitel), Danuše Vejrová (zástupkyně ředitele a výchovná poradkyně) a Jiří Rojka (zástupce ředitele, webmaster a ICT koordinátor).

Těšíme se na Vaši návštěvu!