Vítězství v kvalifikaci a postup na "REPUBLIKU"

Autor: Mgr. Martin Richter <richter(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 14. 01. 2010

Družstvo volejbalistek z našeho gymnázia se utkalo o postup na republikové finále v odbíjené. Soutěž se konala v Brně 13. 1. 2010.

 Družstvo volejbalistek z našeho gymnázia se utkalo o postup na republikové finále v odbíjené. Soutěž se konala v Brně 13. 1. 2010. Do této soutěže postoupila celkem tři družstva: GHB, Česká Třebová, Znojmo. Hrálo se systémem každý s každým. Všechna utkání byla poměrně vyrovnaná, každé družstvo během turnaje jeden zápas vyhrálo a jeden prohrálo, tak o konečném pořadí rozhodoval součet setů. Družstvo dívek GHB v této soutěži obsadilo první místo a tím si zajistilo postup na republikév finále, které se uskuteční 28. 1. 2010 - 30. 1. 2010 ve Žïáře nad Sázavou.

 

Všem hráčkám děkujeme za reprezentaci školy a přejeme úspěch v republikovém kole.

 

Soupiska družstva: Chadimová Tereza 3A, Brunerová Lucie 3A, Zachová Aneta 2A, Laláková Sabina 2A, Brečková Lenka 1A, Pešková Veronika 1A, Kohoutová Eva B5, Šubrtová Linda B5, Báčová Zuzana A6.

 

Pokud se rozhodnete podpořit družstvo GHB přímo během soutěže svým fanděním a máte zájem o bližší informace k republikovému finále, obracejte se na p. Prchala (vyučující TV), případně využijte tento odkaz:

 

http://www.ftvs.cuni.cz/assk_web/down/rf-volejbal-ss-divis.doc