Góly a modřiny - Sportovní kurz Tři Studně

Autor: Mgr. Martin Richter <richter(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 18. 09. 2009

Počasí nám vyšlo krásně! Ale abychom začali popořadě. Vstávali jsme v 8 hodin, o půl 9 vyrážíme na vynikající snídani. A potom to začalo!Počasí nám vyšlo krásně! Ale abychom jsme začali popořadě. Vstávali jsme v 8 hodin, o půl 9 vyrážíme na vynikající snídani. A potom to začalo! Tenisové a nohejbalové kurty byly obsazeny a u stolního tenisu bylo taky plno. Přesně v poledne nás vždy čekal výtečný oběd ( touto cestou chceme poděkovat za vynikající svíčkovou). Po poledním klidu jsme se vrhli na orientační běh, který se všem moc líbil, protože se u něj dobře pobavili. Odvážlivci běželi bez buzoly, někdo se ztratil, ale stejně jsme se všichni, trošku pomlácení, sešli v cíli. Pár lidí se další den odpoledne vydalo do lanového centra, kde překonávali svůj strach spolu s učiteli. Ti méně odvážní se vydali s panem Prchalem na koupačku do nedalekého Sykovce. Voda byla studená a holky otužilé. Po návratu však čekal plavce nelehký úkol, a to střílení ze vzduchovky. Uskakující houbaři v lese za střelnicí dostali zabrat. Ve čtvrtek byla pro ty vytrvalejší připravena túra do Kadova s paní učitelkou Knobovou, která celou cestu svoje svěřence neúnavně podporovala.

Na kurzu se nám moc líbilo, vysportovali jsme se na rok dopředu a ponocováni máme taky plné zuby! ……..Ale hned bychom se tam vrátili!!!

 

Kurz probíhal pod vedením pedagogů GHB : Mgr. Martina Richtera, Josefa Prchala, Mgr. Gabriely Knobové, účastnili se 3. ročník a Septimy A,B

Text: Vendula Štěrbová

Foto: Natálie Jochimová