Orientační běh - okresní kolo

Autor: Mgr. Martin Richter <richter(at)ghb.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 30. 04. 2009

Organizátorem okresního kola v orientačním běhu byla ZŠ Smetanova v Chotěboři. Závod se uskutečnil v tamním areálu "Koukalky". Naše škola měla zastoupení pouze v jedné kategorii - dorostenci (HS).

Organizátorem okresního kola v orientačním běhu byla ZŠ Smetanova v Chotěboři. Závod se uskutečnil v tamním areálu "Koukalky". Naše škola měla zastoupení pouze v jedné kategorii - dorostenci (HS). Jednalo se o soutěž družstev, kde první tým postupoval do kola krajského. Naši borci podali pěkný výkon, který však nestačil na postup do vyšší soutěže, obsadili jsme tak druhé místo. Za reprezentaci školy děkujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.