Volba královny a krále Majálesu 2008

Autor: Mgr. Jiří Rojka <rojka(at)ghb.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 02. 05. 2008

Majáles 2008 v Havlíčkově Brodě se blíží, tato velká akce, kterou pořádají studenti 2. ročníku GHB, proběhne v pátek 9. května 2008. Součástí programu je volba královny a krále Majálesu. Volit královnu a krále Majálesu můžete na našich webových stránkách v anketě. V tomto článku přinášíme přehled kandidátů.

Majáles 2008 v Havlíčkově Brodě se blíží, tato velká akce, kterou pořádají studenti 2. ročníku GHB, proběhne v pátek 9. května 2008.

Součástí programu je volba královny a krále Majálesu. Volit královnu a krále Majálesu můžete na našich webových stránkách v anketě. V tomto článku přinášíme přehled kandidátů (je abecedně řazený).

Lucie Fencíková (2.)
Lucie Fencíková
Měla bych být zvolena královnou, protože bych svými vědomostmi nejlépe reprezentovala gymnázium ... P.S. neví někdo, co je za domácí úkol?
 
Nela Hejkalová (A7)
Nela Hejkalová
Jsem pro každou srandu, proto jsem taky souhlasila, že se zúčastním téhle soutěže.. tak mi aspoň posílejte hlasy, ať to za to stojí =)
 
Martin Koref (A5)
Martin Koref
Mými koníčky jsou fotbal, kulečník, squash a počítačové hry.
 
Tomáš Mečiar (2.)
Tomáš Mečiar
Proč bych měl vyhrát právě já? To fakt nevím, ale byl jsem zvolen ve třídě asi proto, že v sobě něco mám... něco jako x-faktor =D
 
Gabriela Morávková (1.)
Gabriela Morávková
Jsem 16tiletá prvačka s antistresovou, línou povahou a trvalým úsměvem =). Od mala jsem baletka, miluju čokoládu, akce plné kámošů a mé oblíbené hudby - takže rock, punk, ska, metal a taaak, dál taky léto a hlavně pohodu a klídek =).
 
Vítek Petrík (A7)
Vítek Petrík
Slyšíte řev, smích a vidíte (OPROTI VĚTŠINĚ Z VÁS) staršího kluka s plnovousem? Tak to jsem já!!! A jestli se chcete pobavit a zasmát, tak mě zvolte a slibuji, že vás nezklamu. Miluju školu a všechny lidi v ní, miluju vás!!! Tak pro mě hlasujte XD
 
Susan Saidamová (A5)
Suzan Saidamová
Baví mě zpěv, tanec, flirtování (=D) a šachy.
 
Michal Veselý (1.)
Michal Veselý
Jmenuju se Michal Veselý a jak už moje příjmení napovídá, snažim se být permanentně veselý. Už skoro rok chodim na ,,brodský ústav,, do prváku. Jsem odvážný se sklonem k riskování a proto sem také tady v soutěži král a královna Majálesu, nemůžu v tom nechat naši královnu samotnou, ne?(takže taky getleman). Mezi koníčky patří sport-atletika a akce s přáteli, kde se člověk muže pořádně ,,vyřádit,,. A protože jsem modrookej blonïák, tak to tedy vlastně žádná odvaha není =).