Prezentace naší školy na Přehlídce středních škol

Autor: Mgr. Zuzana Šimůnková <simunkova(at)ghb.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 30. 10. 2007

V úterý 30. listopadu bylo již od rána v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě rušno. Byl to den, kdy se střední školy regionu prezentovaly na Přehlídce středních škol.

Další možností, jak se seznámit s naší školou, je nahlédnutí přímo do fungování školy v rámci Dne otevřených dveří ve středu 28. listopadu 2007 od 13 do 17 hodin.V úterý 30. listopadu bylo již od rána v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě rušno. Byl to den, kdy se střední školy regionu prezentovaly na Přehlídce středních škol. Také naše škola opět využila této možnosti, letos byla prezentace školy v barvách našeho loga.

burza-skol-logo

Zájemci obdrželi informace o kritériích stanovených pro přijetí ke studiu, ukázky přijímacích zkoušek z minulých let, informace o dalších aktivitách v rámci studia. Ředitel školy Mgr. Milan Novák i další pedagogové školy od rána seznamovali návštěvníky se všemi podrobnostmi.

burza-skol-reditel

Kromě základních informací jsme nabídli také ukázky zajímavých prací našich studentů - prezentace školy byla doplněna výtvarnými díly z uměleckého kurzu v Žirovnici, který se konal na jaře tohoto roku. Bylo možné shlédnout film, který vznikl v rámci Česko-německého setkání, dále filmy z dílny našich studentů, či prezentace, které vznikly v rámci projektu Prezentace mého města v hodinách IVT.

burza-skol-socha

Další možností, jak se seznámit s naší školou, je nahlédnutí přímo do fungování školy v rámci Dne otevřených dveří ve středu 28. listopadu 2007 od 13 do 17 hodin.