Nabídka brodských vodáků

Autor: Mgr. Milan Novák <>, Téma: Sport, Vydáno dne: 17. 05. 2007

Brodští vodáci nabízejí v termínu 26. - 27. června 2007 našim mladším studentům akci, na níž se mohou seznámit s vodáctvím a vším s ním souvisejícím. Přihlásit se na ni můžete přímo organizátorovi akce MUDr. Jiřímu Košťálovi. Brodští vodáci nabízejí v termínu 26. - 27. června 2007 našim mladším studentům akci, na níž se mohou seznámit s vodáctvím a vším s ním souvisejícím. Přihlásit se na ni můžete přímo organizátorovi akce MUDr. Jiřímu Košťálovi na kostal.tel@seznam.cz

KOLO   A   VODA   V ŽELEZNÝCH  HORÁCH

Termín: 26. - 27. června 2007 

Program:  Sraz 26.6. před GHB, věci naložíme do auta a na vlastních kolech vyrážíme směrem na Seč, kde nás čekají na vyzkoušení různé druhy loděk (kanoe, kajaky, rafty). Do večera se na nich naučíme pádlovat a odjíždíme na kolech přespat do Kameniček u Trhové Kamenice. Možno postavit vlastní stan, spát bez stanu, venku nebo ve stodole. Koupelna zajištěna v přilehlém (3km) lomu, v nouzi u studny. Večer film.

Druhý den pádlování na Chrudimce, při nepříznivém vodním stavu jinde. Odpoledne na kolech domů. Návrat 27.6. v podvečer ke GHB. Na kolech ujedeme za den cca 30-35 km volným tempem, na vodě podle chuti.

Stravování: První den z vlastních zásob, večeře společná, druhý den ráno společná snídaně a oběd, pak vydatná večeře doma.

S sebou: Oblečení na kolo a večer podle počasí, na vodu trenky, triko, šusťáková souprava, staré kecky, plavky, ručník, hygienické potřeby, spacák, karimatku, kdo chce stan, kartičku zdravotní pojišťovny, provozuschopné kolo, ostatní podle uvážení.               

Cena: náklady na jídlo asi 150,- Kč

Přihlášky: do 16.6.07

Informace a přihlášky: MUDr. Jiří Košťál, kostal.tel@seznam.cz